METRO — це завжди привабливі оптові ціни!

Укр Рус

Угода про конфіденційність інформації

1. Збір, використання та/або обробка:

ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» (далі «МКК») збирає, обробляє та/або використовує інформацію, що надається у Формі для видачі картки клієнта (далі – «Особисті дані») з метою адміністрування та виконання підписаних Вами з МКК Загальних умов покупки у системі оптових торговельних центрів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», загального та довгострокового обслуговування клієнтів, індивідуалізації послуг для клієнтів, а також стимулювання збуту, реклами, проведення досліджень ринку та опитувань (за допомогою пошти та електронних засобів зв’язку).

2. Розкриття даних для технічної обробки: 

Оскільки МКК є частиною «МЕТРО Груп», великої міжнародної групи компаній, Ваші особисті дані можуть бути передані до одного з інформаційних центрів «МЕТРО-Груп Інформейшн Текнолоджі ГмбХ», (далі – «Інформаційні центри») і можуть оброблятись в Інформаційних центрах для досягнення цілей, зазначених у частині 1. дані можуть передаватися до країн з різними рівнями захисту даних; проте МКК та Інформаційні центри працюватимуть із дотриманням європейських правил захисту даних для забезпечення відповідного рівня захисту особистих даних.

3. Доступ до Особистих даних та їх безпека: 

Доступ до ваших особистих даних буде наданий лише уповноваженим працівникам для цілей, зазначених у частині 1, а також для забезпечення безпеки та обробки інформації. МКК використовує розумні технічні та організаційні засоби для безпеки та конфіденційності ваших особистих даних, також за необхідності регулярно переглядає та покращує ці засоби для відображення законодавчих змін та/або вдосконалення технічних можливостей.

4. Правильність особистих даних та внесення змін до них: 

Ви маєте право доступу до ваших особистих даних та їх перегляду, а також можливість звертатися з проханням щодо виправлення, внесення змін до ваших Особистих даних, їх видалення або блокування.ё

5. Відмова від наданої згоди: 

Ви можете в будь-який час відмовитися від згоди, наданою Вами за цим положення.

6. Інформація про контактну особу МКК: 

Якщо у вас виникатимуть будь-які подальші питання та/або бажання щодо доступу до ваших особистих даних або їх перегляду, подання запитів, пов’язаних з вашими Особистими даними або відмови від вашої згоди, наданою за цим положенням, будь ласка, звертайтеся до нашого спеціаліста із забезпечення захисту даних за номером гарячої лінії 8-800-501-40-10.

7. Зміни до форми згоди: 

Якщо МКК має намір змінити цю форму згоди, МКК повідомить вас про це. Якщо Ви не висловите заперечень щодо такої зміни протягом двох тижнів після отримання такого повідомлення, зміна вважатиметься прийнятою. МКК нагадає вам про особливе значення Ваших дій на початку такого періоду, тобто передаючи вам повідомлення про зміни.